احتمالاً شما نیز از جمله افرادی هستید که در ایام قرنطینه و شیوع بیماری کرونا به خرید اینترنتی پرداخته اید و رفع نیازهایتان از طریق آنلاین شاپ ها صورت گرفته است و دیگر خرید های حضوری در مکان های بسیار شلوغ که بیماری کرونا را انتقال می دهند و برای سلامتی شما خطرناک اند را ترک نموده اید. گروه مواد غذایی تویسلند با فروش اینترنتی محصولات خود شما را در این امر یاری می نماید. سایت فروش اینترنتی خشکبار تویسلند در تلاش است که یک مسیر تازه در فروش اینترنتی در صنعت آجیل و خشکبار ایجاد کرده و با تمرکز بر ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب بیش از پیش رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید. پرسنل بسیار مجرب و متخصص تویسلند در راستای انتخاب محصول مناسب راهنمایی های لازم را به شما ارائه می نمایند.

بسته بندی حرفه ای و بهداشتی


با بهرمندی از تجهیزات روز بسته بندی کلیه محصولات بدون دخالت دست و صد در صد بهداشتی بسته بندی و آماده ارائه می باشند. اگر شما از جمله افرادی هستید که حداقل یک بار از این آنلاین شاپ خرید کرده باشید، مشاهده می کنید که کیفیت بسته بندی محصولات به قدرت بالا است که شما را ترغیب می‌ کند که حتماً یک بار دیگر از این سایت خرید نمایید. کیفیت بسته بندی محصولات در بالاترین حد امکان است و همواره پروتکل بهداشتی در بسته بندی و تهیه محصولات، لحاظ می شود.


محصولات ما

انتخاب محصولات درجه یک


ما در گروه مواد غذایی تویسلند بهترین محصولات برای شما همراهان جمع آوری و بعد از درجه بندی و بسته بندی به شما عرضه می نماییم. زمانی که شما آجیل خام خریداری می کنید، بعد از ۲ ماه ممکن است طعم این آجیل و خشکبار تغییر پیدا کند. اما خوب است بدانید که طعمی که آجیل های بو داده بعد از دوماه دارند، بسیار بدتر از آجیل‌های خام می باشد و زمان کوتاه تری نیاز دارند تا طعمشان تغییر پیدا کند، اما در این سایت زمانی که تاریخ مصرف آجیل و خشکبار بگذرد به سرعت مواد دیگری جایگزین آنها می شود و شما می توانید از انلاین شاپ تویسلند با خیال راحت خرید نمایید. نکته بسیار مهم آن است که تولید کنندگان برای آنکه کیفیت ظاهری محصولات خود را بالا ببرند از مواد و رنگ‌ های اضافه در اجناس خود استفاده می کنند و موادی را برای رنگ دهی به این آجیل ها اضافه می کنند، اما خوب است که بدانید در این آنلاین شاپ به هیچ وجه از این مواد استفاده نشده است و شما با یک بار خرید متوجه خواهید شد که تا چه اندازه این آنلاین شاپ به کیفیت ارائه شده به مشتری توجه می‌ کند.


محصولات ما

لذت خرید آنلاین


تیم پشتیبانی و فروش ما در گروه مواد غذایی تویسلند همواره پاسخگوی شما هستند. در سال های اخیر با افزایش فروشگاه های آنلاین و خرید اینترنتی خرید کردن بسیار راحت تر و در زمان کوتاه تری امکان پذیر شده است. بدون اینکه لازم باشد ساعت ها زمان خود را در ترافیک هدر دهید و از این سر شهر به آن سر شهر بروید. به راحتی و با چند کلیک در هر کجا که هستید می توانید خرید خود را ثبت نمایید. مهمترین مزیت خرید آنلاین آجیل قیمت مناسب همراه با کیفیت بالا می باشد. به دلیل اینکه فروشگاه های اینترنتی هزینه های اضافی ندارند قیمت محصول بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. یکی دیگر از مزایا خرید اینترنتی داشتن قدرت انتخاب بیشتر در مقایسه با خرید حضوری است.


محصولات ما

قیمت گذاری آجیل و محصولات


با اینکه عوامل بسیار مختلفی در تعیین قیمت خشکبار و آجیل تاثیر گذار است، فاکتورهایی مانند بسته‌ بندی و کیفیت و تازگی محصولات می‌ تواند قیمت محصول را بالا ببرد، اما با وجود آنکه این آنلاین شاپ در تمامی این فاکتور های نام برده، در بالاترین کیفیت ارائه قرار دارد، ولی قیمت محصولات آن، بسیار مناسب و ایده آل می باشد و دلیل آن، این است که هیچ واسطه ای در ارائه این محصولات به مشتری وجود ندارد و این آنلاین شاپ، با کمترین سود، کمترین مبلغ را بر روی محصولات خود قیمت گذاری نموده است.

راهنما خرید از سایت تویسلند


شما به راحتی می توانید تنها از طریق چند کلیک ساده از این سایت اینترنتی و آنلاین شاپ خریداری نمایید. در ابتدا باید اقلام مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید اندازه و مقدار محصولات را با توجه به نیازتان مشخص کرده پس از آن که تمامی محصولات مورد نظر خود را به سبد خریدتان اضافه نمودید، یک آدرس و شماره تلفن به این سایت بدهید تا بتوانید با خیال راحت محصول مورد نظر را درب خانه تحویل بگیرید. سپس وارد درگاه پرداخت وجه بشوید و محصولات خود را با پرداخت مبلغ مشخص شده خریداری کنید.

Call Now Button