درباره ما


آجیل و خشکبارتویسلند با نام تجاری TUYSLAND در بهمن ماه سال ۱۳۹۹ تاسیس گردید. شرکت آجیل و خشکبار تویسلند بر آنست تا مسیر تازه ای را در صنعت آجیل و خشکبار باز نماید. این مجموعه با تکیه بر سه رکن تمرکز بر کیفیت مواد اولیه،استفاده از پرسنل مجرب و به کارگیری به روزترین دستگاه ها و متد های تولید تلاش نموده که محصولی ارگانیک، سالم، خوشمزه و متناسب با سلایق همگان را در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد. ماموریت این مجموعه تولید محصول طبیعی،سالم و با کیفیت در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان و احترام به انواع سلایق می باشد.
مجموعه تولیدی آجیل و خشکبار TUYSLAND با بیش از ۸۰ قلم کالاهای متنوع و خاص به عنوان یکی از با کیفیت ترین مولد خشکبار با استعانت از خداوند متعال در سال ۱۳۹۹ با رویکرد تولید محصولات سالم، متنوع و با کیفیت در دید عموم مردم شروع به کار نمود. در فرایند تولید کلیه محصولات این واحد تولیدی از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می گردد. مواد اولیه قبل از خرید توسط کارشناسان رویت گردیده و پس از تاییدیه واحد کنترل کیفیت، مواد اولیه در شرایط بهینه انبارداری و نگه داری می گردند. کلیه مراحل تولید بصورت کاملا بهداشتی انجام می گیرد.
لازم به ذکر است این مجموعه دارای سیب سلامت از سازمان غذا و دارو می باشد. فروشگاه آنلاین این مجموعه به آدرس اینترنتی Tuysland.com امکان ارسال به کلیه نقاط ایران را فراهم نموده است.


کیفیت اولویت اول ماست


با بهره مندی از زیر ساخت وسیع ، نیروی کار مجرب و استفاده از بهترین محصولات و بالاترین کیفیت را اولویت کار خود قرارداده ایم تا محصولی متفاوت و با بالاترین کیفیت را برایتان به ارمغان بیاوریم


محصولات ما

Call Now Button